Mūsu kompānija piedāvā pilno projektēšanas komplektu:

arhitektūras projektēšana;

interjera dizains;

mēbeļu projektēšana;

dzīvokļu renovācija/rekonstrukcija;

esošā ēkas legalizācija

inženiera secinājums;

ekspertīze;

energo sertifikāts;

celtniecības konstrukcijas projekts.

Mūsu komanda, savā darbā, vadojas ne tikai pēc savas pieredzes, bet arī ar jauno tehnoloģiju pētijumiem, pēdejām aktuālajām tendencēm un jauno materiālu pētīšanu. Mēs visu laiku attīstamies - pētam arhitektūras literatūru, braucam uz izstādēm un skatamies seminārus. Tas viss mums palīdz meistarot ideālus projektus. 

Uzdevums

Projektēt kvalitatīvus un modernus celtniecības objektus, ņēmot vērā pēdējas tendences. Priekš lielām un mazām ģimenēm, uzņēmumiem.

Mūsu skats

Mēs plānojam izaugt līdz plašai kompānija ar personālu 10 reizēs lielāku, nekā tagad un projektēt 20 reizēs vairāk ēku, nekā tagad. 

Mūsu dārgumi

Priekš mūsu kompānijas, vissvarīgākais ir ģimenes dārgumi. Patiecoties tam uzlabojas ne tikai attistība un panākumi, bet arī iekšējās ģimenes attiecībasб, ģimenes stiprināšana un arī biznesa pārraide jaunākajiem ģimenes locekļiem priekš turpmākas darbības.

Pirmā arhitektūras funkcija ir tāda, lai mūsu acs priecājas, iedot iedzert skābekli acim, mainīt cilvēku, izsautk cilvēkiem velmi dzīvot, pacelt tos augšā un izdarīt viņus priecākus un labsirdīgākus. Rey Bredberi